На Кіровоградщині винесли вирок неповнолітнім, які до смерті забили дорослого чоловіка

Суд у Кропивницькому виніс вирок двом неповнолітнім за спричинення умисних тяжких тілесних ушкоджень 53-річному чоловіку, що  в подальшому призвело до смерті.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили в пресслужбі обласної прокуратури.

Подія мала місце у травні 2019 року в обласному центрі, у вечірній час доби. Група неповнолітніх розпивала алкогольні напої, коли до них підійшов потерпілий. Зав’язалася суперечка, у ході якої підлітки нанесли чоловіку численні тілесні ушкодження в область голови та тулубу, від яких чоловік згодом помер у лікарні.

Врахувавши всі обставини справи, а також особи неповнолітніх підсудних, суд визначив різні міри покарання: одному із них – 7 років 3 місяці позбавлення волі, іншому – 5 років позбавлення волі із іспитовим строком 2 роки.

До цього злочину причетний ще один малолітній хлопець. Оскільки на момент вчинення кримінального правопорушення він не досяг віку кримінальної відповідальності, суд застосував до нього примусові заходи виховного характеру, передбачені ч. 2 ст. 105 КК України у вигляді поміщення до спеціальної навчально-виховної установи для дітей та підлітків строком на 2 роки.

Наразі сторони кримінального провадження вирішують питання щодо апеляційного оскарження вироку суду.