На Кіровоградщині посадовці привласнили пів мільйона гривень, призначених на зарплати медпрацівникам

На Кіровоградщині повідомили про підозру трьом службовим особам медичного закладу, які у складі організованої групи привласнили півмільйона бюджетних коштів, призначених для виплат медпрацівникам.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили в пресслужбі обласної прокуратури.

Досудове розслідування встановило: вказані службові особи  комунальної медустанови та посадовець управління охорони здоров’я  Олександрійської міськради з метою заволодіння бюджетними коштами в період  з травня 2018-го по квітень 2020 року, зловживаючи своїм службовим становищем, внесли недостовірні відомості до офіційних документів. У такий спосіб вони привласнили грошові кошти, призначені для виплат заробітної плати медпрацівникам комунального закладу.  Таким чином учасники злочинної групи завдали збитків  комунальному підприємству на загальну суму понад 503 тис грн.

У рамках розслідування усім трьом фігурантам справи повідомили про підозру  за  ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу Україн. Ці норми ККУ передбачають покарання за організацію заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах, у складі організованої злочинної групи.