Жителям Кіровоградщини пропонують безоплатну правову допомогу

Правову допомогу у вирішенні конфлікту з роботодавцем, який не виплачує заробітню платню, надають у Кропивницькому Центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Фахівчиня Центру Наталія Цуцман розповіла, як допомогла звернутися з позовом до суду чоловікові, перед яким підприємство заборгувало більше 30 тисяч платні, повідомляють Новини Кіровоградщини з посиланням на на Українське радіо Кропивницький.

До Центру звернувся клієнт, який в період з 2017 року по 2020 рік працював на Державному підприємстві «Кіровоградський комбінат хлібопродуктів № 2». За цей час йому нараховували, але не виплатили 30 265 гривен. Чоловік вирішив звільнитись, проте борг не погасили.
Наталя Цуцман допомогла чоловікові правильно оформити всі документи, в результати чого рішенням Кіровського районного суду Кропивницького вирішено стягнути з «Кіровоградського комбінату хлібопродуктів № 2» всю суму.

Наталя Цуцман розповіла, що першим вашим кроком, якщо ви маєте заборгованість, має бути звернення до керівника підприємства із заявою про досудове врегулювання спору. Там описати вашу претензію – скільки не отримуєте платню та бажання вирішити спір без судових інстанцій. Відповідь має надійти протягом місяця. Не має значення, чи це державне, чи приватне підприємство.

Якщо конфлікт вирішити не вдається, у Центрі вам нададуть безоплатну юридичну підтримку. Контакти Центру можна знайти за посиланням.