У Кропивницькому родина з четвернею все ще чекає на власне житло

В орендованій квартирі площею 42 квадратних метри живе родина Валіхновських з Кропивницького, яка виховує четверню.

Про це повідомляють Новини Кіровоградщини з посиланням на Суспільне.

У День міста подружжю вручили сертифікат на 500 тисяч гривень, як частину фінансування будівництва 9-поверхівки, де їм мають дати квартиру. Ключі чи документи на житло не дали.

Родина орендує квартиру за 5 тисяч гривень. Щоб винайняти більшу, треба більше грошей. В одній з двох кімнат стоїть чотири дитячих ліжка. Це ігрова для дітей, вітальня і спальня водночас.

Для шістьох людей місця мало, розповів батько четверні Владислав Валіхновський:

«Немає де погратися дітям, куди розповзтися. Крім того, речі й іграшки кожної десь треба складати. Відчуття постійного бардаку. В одній з кімнат складаємо речі, в іншій спимо».

Владислав працює рятувальником. Саме для працівників
У ДСНС і будують багатоповерхівку. Сертифікат на пів мільйона гривень отримали 19 вересня від міського голови, розповіла Анастасія:

«Про те, яку юридичну силу він має, нам ніхто нічого не казав. Хочемо дізнатися, чи це звичайний папірець, чи дійсно щось для нас означає. Жодних ключів і документів ми не тримали, хоча про це написали багато видань».

Речник міської ради Сергій Якунін розповів, що перерахувати гроші на рахунок родини міська рада не могла, бо це суперечить законодавству. Гроші 12 листопада перерахували на будівництво будинку, де Валіхновські мають отримати квартиру.

Владислав Валіхновський сказав, що якщо не переїдуть до своєї квартири до весни 2021 року, то шукатимуть гроші, щоб орендувати іншу – більшу за ту, в якій живуть.