Помер підприємець та ексдепутат з Кіровоградщини Станіслав Березкін

У Києві помер підприємець, народний депутат VI, VII, VIII скликань з Кропивницького Станіслав Березкін.

Про це повідомляють Новини Кіровоградщини з посиланням на Суспільне.

За словами його колишнього колеги по роботі Андрія Малика, у підприємця відірвався тромб.

Станіслав Березкін народився 12 травня 1959 року у селі Високі Байраки Кропивницького району. У 1998 року його обрали депутатом Кіровоградської обласної ради, був членом виконкому Кіровоградської міської ради.

У лютому 2011 року став депутатом Верховної Ради за списками Блоку Юлії Тимошенко. Потім перейшов до фракції Партії регіонів і на наступних виборах був обраний від цієї політичної сили.

21 лютого 2014 року вийшов зі складу фракції Партії регіонів. У Верховну Раду VIII скликання був обраний як самовисуванець по мажоритарному виборчому округу №100 в Кіровоградській області.
Станіслав Березкін займався бізнесом, має звання «Заслужений працівник промисловості України».

Березкін був одним з народних депутатів, які підписали подання до Конституційного Суду щодо відповідності Основному закону низки норм антикорупційного законодавства. Рішення КСУ спровокувало конституційну кризу і поставило під загрозу відносини України з Євросоюзом.

Станіслав Березкін був підозрюваним у справі розкрадання 20 млн доларів США «Ощадбанку». Досудове розслідування зібрало докази того, що колишній народний депутат як представник групи компаній «Креатив» наприкінці 2013-початку 2014 років організував заволодіння грошима банку під видом видачі кредиту, хоча достатнього забезпечення для його отримання до банку надано не було.