Картинки не буде: шахтарі запевнили голову ОДА, що проводять мирну акцію

Шахтарі Кіровоградщини, які оголосили безстрокову акцію протесту і з самого ранку перекрили рух на трьох трасах довкола Кропивницького, запевнили голову ОДА Андрія Назаренка про мирні наміри.

«Буквально з пів години тому говорив телефоном із Дмитром Бондарєвим із Інгульської шахти. Він у нас представляє незалежну профспілку гірників України, і на даний час знаходиться на акції під Федорівкою. Телефонував, бо побачив інформацію, що про протест наших шахтарів розповідають у контексті підготовки якихось провокацій.
Так от, не дочекаєтеся! Картинки не буде! Ми всі цивілізовані люди.
Дмитро запевнив мене, що шахтарі, як і анонсували, проводять мирну акцію.
Я так само як і наші гірники, хочу, щоб уранові підприємства регіону працювали. Все, що в моїх силах, я зробив. Хлопці це знають. Минулого тижня частина грошей надійшла на рахунки підприємства. Зараз потрібно дочекатися, який вихід із ситуації глобально приймуть у Києві. Робота, переговори, консультації ведуться щодня. І я постійно на зв’язку»,
— йдеться у дописі Андрія Назаренка у Фейсбуці.

Нагадаємо, шахтарі трьох уранових шахт Інгульської, Смолінської і Новокостянтинівської вимагають розрахунку з боргами по зарплаті, а також виплати коштів, які дозволять відновити роботу підприємств.

Станом на п’ятницю підприємству «СхідГЗК» виплатили 72,8 млн. гривень.