Жителям області почали виплачувати одноразову грошову допомогу у розмірі 1 тисячі грн

23 квітня 2020 року в область надійшли кошти одноразової грошової допомоги у сумі 12,4 млн грн для їх виплати 12363 особам.

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

Допомогу отримають:

одержувачі державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю (крім осіб з їх числа які отримують пенсію у разі втрати годувальника або державну соціальну допомогу дитині померлого годувальника) — 7648 одержувачів;

одержувачі державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю — 4027 одержувачів;

одержувачі тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату — 688 одержувачів.

Нарахування одноразової грошової допомоги здійснено за матеріалами справ одержувачів відповідного виду соціальної допомоги без їх звернення до органів соціального захисту населення.

Виплата одноразової допомоги громадянам буде здійснена найближчим часом через установи уповноважених банків чи буде доставлена листоношами поштових відділень.