В обласному центрі вживають всі необхідні запобіжні заходи для убезпечення містян від коронавірусу

Сьогодні, 10 березня, Андрій Райкович доручив керівнику управління торгівлі та побутового обслуговування населення організувати і провести широку інформаційно-роз’яснювальну роботу з представниками торговельних мереж у Кропивницькому щодо належного дотримання правил убезпечення відвідувачів закладів від захворювання на коронавірус.

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

Відповідні методичні рекомендації для міських шкіл, садочків та лікарень вже розробив радник міського голови Іван Касьяненко, і вони активно впроваджуються в життя.

  • Не забудьте про такі традиційні і ефективні речі, як дезінфекція та провітрювання приміщень, — акцентував увагу Андрій Райкович. – Але наголосіть також вихователям і вчителям, що це мають бути не протяги, а провітрювання, і прибирання приміщень повинно виконуватися ретельно.

Профільним лікувальним закладом у Кропивницькому, який в обов'язковому порядку прийматиме хворих на коронавірус, визначили дитяче інфекційне відділення Центральної міської лікарні. За інформацією начальниці управління охорони здоров’я Оксани Макарук медичний персонал вже забезпечений необхідним захисним одягом. Епідеміологічна ситуація в обласному центрі контрольована, всі запобіжні заходи міська влада вживає, запевнила посадовиця.