У міськраді Кропивницького презентували три нових електронних сервіси

З нагоди відзначення Міжнародного дня відкритих даних у міській раді Кропивницького презентували три нових електронних сервіси у сферах освіти, охорони здоров’я, житлово-комунального господарства та торгівлі за результатами першого Кропивницького хакатона у грудні 2019 року.

Про це йдеться на сайті міськради.

Сервіс наявних засобів діагностики у закладах охорони здоров’я Кропивницького від програмістів Onix-System буде корисний тим, хто потребує проходження медичного обстеження. Тут можна дізнатися про наявне діагностичне обладнання і умови діагностики по кожній міській лікарні чи поліклініці.

Новий освітній сервіс від Володимира Корзоватих дасть можливість батькам визначити школу, закріплену за місцем проживання дитини, дізнатися про умови навчання в ній і подати документи для зарахування в режимі онлайн.

Сервіс City App від команди EVEN DEVELOPERS дозволить містянам оперативно повідомляти комунальні служби Кропивницького про наявні на території міста проблеми: хащі амброзії, аварійне дерево, непрацюючий світлофор чи стихійне сміттєзвалище, порив водопроводу чи тепломережі, відсутність зовнішнього освітлення чи несправний ліфт. Спеціалісти комунальних підприємств обласного центру знатимуть, де необхідно реагувати у першу чергу і після ліквідації аварійної ситуації позначатимуть її, як виконану. Ще один інформаційний додаток призначений для тих, хто підтримує місцевих товаровиробників. Скориставшись ним, можна за фільтром знайти, де купити ті чи інші вироби від регіональних виробників і по маршруту дійти до потрібного магазину.