У Маловисківському районі у крамницях копчену рибу зберігали поруч з молоком

У Маловисківському районі у двох магазинах фізичних осіб-підприємців встановили порушення товарного сусідства при зберіганні продуктів.

Про це повідомляється на сайті ГУ Держпродспоживслужби в області.

Так, в одному холодильному обладнанні знаходилися копчена риба та молочна продукція. В морозильних камерах нерозділено зберігалися м’ясна, рибна та молочна продукція, торти, масло, напівфабрикати тощо. До того ж контроль температурного режиму в холодильному обладнанні не проводився. Частина кондитерських виробів (торти, тістечка) зберігалася не в холодильному обладнанні, що може спричинити розмноження патогенних мікроорганізмів та створити загрозу для здоров’я споживачів.

У торговельних закладах не підтримують чистоту, отож харчові продукти не захищені від забруднення. Обладнання (полиці, холодильні вітрини) та інвентар брудні, мають пошкодження, що збільшує ризик забруднення та не дає змоги проводити чищення та дезінфекцію. Також під час перевірки встановили, що результативна боротьба зі шкідниками в магазинах не проводиться.

Магазини отримали приписи про усунення виявлених порушень, невиконання вимог припису тягне застосування штрафних санкцій.