У Кропивницькому діють обмеження щодо кількості пасажирів у транспорті

Кропивничан закликають обмежити поїздки громадським транспортом.

На цьому наголосив заступник міського голови Олександр Вергун.

Кабінет Міністрів України своєю постановою №215 від 16 березня 2020 року обмежив пасажирські перевезення на території України. Починаючи із 12.00 18 березня в салоні кожного транспортного засобу: маршрутного таксі, автобуса чи тролейбуса має бути не більше 10 пасажирів.

Рішення уряду, спрямоване на забезпечення ефективнішої протидії загрози поширенню епідемії небезпечної хвороби – коронавірусної інфекції, викликало серед частини кропивничан нерозуміння і невдоволення. Олександр Вергун закликав усіх мешканців міста поставитися до постанови відповідально.

 — Я звертаюсь до усіх містян, особливо до людей поважного віку, з наполегливим проханням не їздити без нагальної потреби в громадському транспорті, особливо в години пік. Будь – ласка, дайте можливість працюючому люду дістатись до своїх робочих місць і повернутися додому, — звернувся до громади Олександр Вергун. – Зрозумійте, що це не забаганка міської ради, а обґрунтована реальною небезпекою і досвідом впровадження карантинних заходів у країнах Європи вимога держави! І від її виконання залежить наше з вами здоров’я і життя наших близьких.