У Кропивницькому аварійні дерева обстежуватимуть за участі екоактивістів

Аварійні дерева на території Кропивницького обстежуватимуться спільно із екоактивістами обласного центру.

Таку вимогу міський голова Андрій Райкович поставив перед головним управлінням ЖКГ міської ради, повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

Нещодавно в мережі Інтернет з’явилася інформація про плани підприємства «Радій» спиляти 24 дерева перед фасадом своєї головної будівлі. Комісія міської ради вже їх обстежила і видала дозвіл на спил. «Зелені» активіста Кропивницького забили на сполох, переконуючи, що ці дерева прибирати не можна, а процедура їх обстеження виконувалася без їхньої участі.

  • Я вже не один раз наголошував на тому, що на такі обстеження треба обов’язково кликати екоактивістів, — наголосив міський голова. – Не забувайте їх залучати, і робити такі обстеження разом.

У свою чергу, заступник міського голови Олександр Мосін пояснив: біля «Радію» планують прибрати пухові тополі. Натомість висадять нові, молоді дерева та облаштують новий газон.

  • Обов’язково організуйте поїздку і спільно з представниками «Радію» поясніть громаді всі ці нюанси, — надав доручення профільному заступнику Андрій Райкович. — Громада має знати, що відбувається із зеленими зонами міста.