Райкович розказав про нововведення під час режиму надзвичайної ситуації у Кропивницькому

Очільник міста Андрій Райкович розповів про важливі нововведення і посилення протиепідемічних заходів в місті.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

• В громадському транспорті скасовуються пільгові перевезення! Ми довго зважувались на цей крок. Але вимушені його зробити. Так вимагає режим надзвичайної ситуації. Це лише на період карантину! Але, разом з тим, в наших автобусах і тролейбусах тепер їздитиме більше пасажирів — 13 чи 14.

• Комунальні служби міста, зокрема працівники управляючих компаній, розпочнуть дезинфекцію під'їздів багатоповерхівок.

• Спеціальні бригади розпочнуть дезинфекцію зупинок громадського транспорту.

• В торговельних закладах посилюється вимога тримати дистанцію між покупцями не менше 1,5 метра.

• Посилюється режим прийому відвідувачів.

• В транспорт, лікувальні, торговельні, адміністративні заклади, в банківські установи всі мають заходити лише в масках!

«Ситуація в місті контрольована. Тести є. Додаткові апарати штучної вентиляції легень вже встановлено в лікарні на Валах. Медперсонал опорних лікувальних закладів має першочергові потреби спеціального захисного одягу та дезинфікуючих засобів. Громадяни, які останнім часом прибули в місто з інших країн, перебувають на самоізоляції і на постійному контакті з медиками.

Але, нині міська рада вимагає різко скоротити перебування на вулиці. Забороняється перебування дітей на спортивних і дитячих майданчиках!

В місті посилюється патрулювання правоохоронців, ДСНС та держпродспоживслужби.

Лише неухильне дотримання основних вимог і правил режиму надзвичайної ситуації допоможе нам витримати карантин і побороти інфекцію, йдеться у повідомленні».