Позитивний результат експрес-тесту на коронавірус виявили у двох людей з Кіровоградщини

Станом на 13:00 31 березня на Кіровоградщині не зареєстрували нових підтверджених лабораторним методом випадків захворювання на коронавірус.

Чотири чоловіки, яким діагностували COVID-19 29 березня, продовжують перебувати на госпіталізації, розповіла головна санітарна лікарка області Надія Оперчук.

«За останню добу в області фахівці лабораторного центру відпрацювали п’ять підозр на COVID-19 серед мешканців області. Серед них одна підозра – у Долинському районі, дві – у Кропивницькому, одна – у Новоукраїнському районі, одна – у Маловисківському районі. Усі були перевірені методом ПЛР-реакції. Результати – негативні», – зазначила Надія Оперчук.

За її словами, сьогодні до обласного лабораторного центру надійшли матеріали для дослідження методом ПЛР-діагностики ще з двох підозр. Позитивний результат експрес-тесту виявили у жінки з Устинівського району, яка перебувала на самоізоляції, і у підлітка з Маловисківського району.

Нагадаємо, Кіровоградська область отримала другу партію благодійної допомоги для медиків, які лікуватимуть хворих на коронавірус. Засоби індивідуального захисту будуть розподілені між лікарнями «першої» хвилі.