Новенці розповіли Райковичу, що мріють про якісний ремонт центральної дороги селища

Сьогодні, 11 березня, міський голова Кропивницького Андрій Райкович з робочим візитом відвідав селище Нове, територіальна громада якого від 02 березня стала частиною громади обласного центру.

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

Одним із перших нововведень після об’єднання стало облаштування безпосередньо у найвіддаленішому мікрорайоні міста робочого місця адміністратора ЦНАПу. Мешканці мікрорайону відтепер мають можливість скористатися послугами Центру в приміщенні старостату. Андрій Райкович поспілкувався з адміністратором Іриною Глушаєвою, яка повідомила, що відвідувачів щодня тут дуже багато.

  • Люди приходять від самого ранку, тепер їм не потрібно їхати аж у центр міста, щоб отримати необхідні адмінпослуги, — розповіла Ірина Глушаєва. – Сьогодні тут надається 88 послуг. А умови дуже зручні для містян.

А в місцевій школі №10 Андрій Райкович перевірив шкільне меню та проінспектував якість виконаних ремонтів. Та, головне — перевірив, як дезінфікуються приміщення у закладі освіти. Варто зауважити, що у школі суворо дотримуються усіх рекомендацій та виконують необхідні запобіжні заходи. Сам міський голова відзначає, що вже не перший раз у цій школі і бачить перспективи її розвитку.

  • Лише два роки тому у школі №10 було зо триста учнів, зараз на сотню більше. А школа розрахована на понад тисячу, тому ми розвиватимемо цей заклад, — наголосив очільник міста. – Реконструкція спортивної зали, яку ми виконаємо цьогоріч, буде одним із перший етапів.

Під час спілкування з жителями мікрорайону Андрій Райкович почув, що люди задоволені організацією вивезення сміття з контейнерних майданчиків селища. Проте негабаритні побутові відходи чекають по два тижні, поки їх приберуть. Тож міський голова вказав старості Сергію Денисенку на необхідність інформування громади про графік вивезення негабаритного сміття. Тоді мешканці будуть виносити його в переддень прибирання.

А ще новенці мріють про якісне дорожнє покриття на центральній дорозі селища. Міський голова поставив перед старостою чітке завдання: спільно з головним управлінням ЖКГ міської ради підготувати план поточного ремонту цієї дороги.

  • А ще територію Нового потрібно якісно і ретельно прибрати. У нижніх дворах більш – менш вже наведений порядок, а от територія вздовж центральної дороги дуже засмічена. Проведіть роботу з власниками городів, щоб прибрали з своїх територій все сміття: пляшки, поліетиленові пакети, — звернув увагу Андрій Райкович. – Тут має бути чисто.

Варто також відзначити, що староста Нового вже веде переговори з Національною поліцією щодо облаштування поруч із старостинською радою Центру громадської безпеки.