На Кіровоградщині викрили чиновників управління охорони здоров'я, які вимагали «відкати» у медиків

Під процесуальним керівництвом прокуратури Кіровоградської області викрили групу осіб, до складу якої входили посадові особи структурного підрозділу управління охорони здоров’я однієї з міських рад.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у прес-службі прокуратури області.

Вони організували схему з вимагання та отримання неправомірної вигоди від підлеглих молодших медичних працівників у вигляді «відкатів». Сума отриманої неправомірної вигоди складає 60 тисяч грн.

Незаконну діяльність посадових осіб викрили учора, 25 березня 2020 року, у результаті спільної роботи працівників прокуратури області, Управління стратегічних розслідувань Нацполіції та слідчих СУ Нацполіції в області.

За даними слідства, група осіб організувала схему з вимагання та отримання неправомірної вигоди зі своїх підлеглих за рахунок бюджетних коштів виділених на реформування районних медичних закладів, а також премій медичних працівників. Щомісячно вимагали від підлеглих молодших медичних працівників частину від отриманої заробітної плати у вигляді премій, не дивлячись на те, що заробітна плата медперсоналу і так мізерна.

Викрили посадовців медичної сфери «на гарячому» під час отримання неправомірної вигоди у сумі 60 тисяч грн.

У кримінальному провадженні тривають першочергові слідчі дії та встановлюється коло осіб причетних до злочину.

Вирішується питання повідомлення про підозру фігурантам справи за ч.3 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, а також клопотання щодо обрання запобіжного заходу.