На Кіровоградщині продовжують дооснащувати госпітальні бази

На Кіровоградщині продовжують дооснащувати госпітальні бази, які будуть приймати хворих на COVID-19 у випадку поширення інфекції.

Про це розповів директор департаменту охорони здоров’я ОДА Олег Рибальченко, повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

«Продовжуємо централізовано отримувати засоби індивідуального захисту і розподіляємо їх між визначеними госпітальними базами. Бази визначені не випадково, вони найбільш підготовлені як за наявністю лікарського складу, так і за технічним забезпеченням», — наголосив Олег Рибальченко.

Зазначимо: на Кіровоградщині додатково облаштовують сім госпітальних баз на випадок поширення коронавірусу. Йдеться про Центральну міську лікарню в Олександрії, Добровеличківську, Новоархангельську, Новоукраїнську, Бобринецьку, Маловисківську, Долинську центральні районні лікарні. У разі поширення епідемії вони прийматимуть пацієнтів, які проживають віддалено від обласного центру.

Загалом на Кіровоградщині налічується дев’ять госпітальних баз, окрім вищезазначених – Кіровоградська обласна лікарня та Центральна міська лікарня у Кропивницькому, які зможуть прийняти пацієнтів з підозрою на COVID-19.