На Кіровоградщині під час карантину заборонили відпочивати на дитячих майданчиках

На Кіровоградщині вводять додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи, щоб запобігти поширенню коронавірусу.

Відповідне розпорядження голова ОДА Андрій Балонь підписав сьогодні, 30 березня.

Зокрема в документі йдеться про встановлення контрольно-пропускних пунктів на в’їздах і виїздах з міста Кропивницький, а також Долинського та Олександрівського районів.

«На карантинних блок-постах буде проводитись температурний скринінг. У разі необхідності залучатимуться епідбригади, які обстежуватимуть громадян із ознаками коронавірусу», – пояснив Андрій Балонь.

Окрім цього, голова ОДА доручив керівникам робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в містах обласного значення, районах і ОТГ проконтролювати підприємців, які займаються реалізацією продуктів і товарів першої необхідності.

«У магазинах слід регулярно проводити дезінфекцію приміщень, а продукти харчування мають реалізовуватись у фасованому та ізольованому вигляді. Окрім цього, на входах, виходах і в місцях розрахунку необхідно нанести маркування місць перебування відвідувачів задля забезпечення дотримання ними безпечних відстаней, які відповідають санітарним вимогам», – прокоментував Андрій Балонь.

Також у документі зазначено про встановлення інформаційних табличок щодо заборони відпочинку на дитячих і спортивних майданчиках.