Кропивницький центр адмінпослуг — на карантині

Центр надання адміністративних послуг у міській раді Кропивницького в умовах карантинних заходів протидії загрози поширенню коронавірусної інфекції змінює свій режим роботи.

Про це повідомив директор департаменту адміністративних послуг міської ради Сергій Коваленко.

— По-перше, від дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг, визначених законом, — наголосив директор департаменту. – А від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення. Це означає, що на громадян в період карантину не будуть накладатися штрафи за несвоєчасну, наприклад, реєстрацію місця проживання.

Загальну інформацію про режим роботи ЦНАПу, виконавчих органів міської ради а також інші довідки можна отримати за телефоном: 22-86-39.

Аналогічно необхідно діяти при реєстрації речових прав на нерухоме майно. Тут попередній запис здійснюється за телефоном: 22-16-20.

— Юридичні та фізичні особи можуть отримати інформацію за об’єктом нерухомого майна та суб’єктом речового права через офіційний веб-сайт Міністерства юстиції України за умови ідентифікації такої особи з використанням електронного цифрового підпису чи іншого альтернативного засобу ідентифікації особи, — звернув увагу Сергій Коваленко. – Це може суттєво спростити процедуру.

Для реєстрації юридичних, фізичних осіб-підприємців потрібно попередньо телефонувати: 24-55-74. І у цьому випадку юридичні та фізичні особи мають можливість отримувати інформацію безпосередньо через офіційний веб-сайт Міністерства юстиції України, веб-сайт ЦНАПУ ( http://dozvil.kr-rada.gov.ua/) знову ж таки, за умови ідентифікації фізичної або юридичної особи з використанням електронного цифрового підпису чи іншого альтернативного засобу ідентифікації .

Щоб отримати інші адміністративні послуги необхідно попередньо записатися за телефонами: 24-39-69, 22-99-41.

— Наголошую, що після попереднього запису, заявник буде поінформований про дату та час прийому його адміністратором/працівником Центру, — підкреслив директор департаменту. — Також повідомляю, що адміністративні послуги, за виключенням послуг реєстрації місця проживання особи, реєстрації речових прав на нерухоме майно та реєстрації юридичних, фізичних осіб-підприємців, можна буде отримати направивши поштою повний пакет документів на адресу міської ради Кропивницького: вулиця Велика Перспективна, 41.

Крім того, у приміщенні Центру надання адміністративних послуг також буде встановлено скриньки, куди заявники зможуть здати пакет документів для отримання необхідних послуг. Але такі документи будуть розглядатися лише у разі надання повного їх пакету.