У Кропивницькому стартував конкурс «Молодіжна палітра — 2020»

Художньо-меморіальний музей Осмьоркіна за підтримки управління культури і туризму міської ради Кропивницького до Міжнародного дня захисту дітей оголошує з 01 лютого щорічний Художній конкурс «Молодіжна палітра-2020» імені Леоніда Бондаря.

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

Тема: «Казковий світ дитинства» — Ілюстрації до літературних творів за наступними видами образотворчого мистецтва: живопис, графіка, скульптура, декоративне мистецтво.

Твори для участі в конкурсі визначаються в навчальних закладах за попереднім відбором та подаються разом з анкетою-заявкою до Організаційного комітету конкурсу з 01 до 30 квітня 2020 року за адресою: КЗ «Художньо-меморіальний музей О.О.Осмьоркіна», вул. Архітектора Паученка (Дворцова), 89, м. Кропивницький, 25006, телефон для довідок: (0522) 32 02 33.

Оцінюватиме твори конкурсантів компетентне журі у складі професійних художників та фахових мистецтвознавців, адже співорганізатором конкурсу є обласна організація Національної Спілки художників України. Нагородження переможців конкурсу відбудеться 01 червня в Міжнародний день захисту дітей в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна, де презентуватиметься виставка кращих творів переможців та учасників конкурсу.

Художній конкурс «Молодіжна палітра» імені Леоніда Бондаря до Міжнародного дня захисту дітей започаткований у 2016 році. За цей час його переможцями стали понад двісті учасників, віком від 7 до 22 років, які отримали Дипломи, Подяки, Відзнаки членів журі та оргкомітету, а також заохочувальні призи – предмети та матеріали творчої праці художників.

З умовами конкурсу можна ознайомитися на веб-сайті музею.