За програмою «U-LEAD з Європою» на Кіровоградщині створять та модернізують 11 ЦНАПів

В області проводяться заходи з розвитку мережі ЦНАПів, у тому числі, шляхом участі органів місцевого самоврядування у відповідних міжнародних програмах технічної допомоги.

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

У Програмі «U-LEAD з Європою» щодо створення та модернізації ЦНАПів беруть участь 11 органів місцевого самоврядування, у тому числі 7 об’єднаних територіальних громад (Бобринецька, Помічнянська міські, Приютівська, Новопразька селищні, Соколівська, Дмитрівська, Тишківська сільські та Олександрійська і Світловодська міські, Голованівська селищна і Аджамська сільська ради).

Станом на 13 січня 2020 року завершено реалізацію проектів у Соколівській сільській раді та у Світловодській міській раді.

У Помічнянській та Бобринецькій міських, Приютівській селищній, Аджамській та Дмитрівській сільських радах триває реалізація проектів, розроблених експертами програми. Відкриття ЦНАПів в цих громадах очікується у І кварталі 2020 року.

Продовжується реалізація проекту щодо створення та забезпечення функціонування ЦНАПу міської ради міста Кропивницького у форматі «Прозорий офіс» (площею 5762 м?), де надаватиметься 289 адміністративних послуг.