В обласному центрі відзначили юних краєзнавців-дослідників Кіровоградщини

В науковій бібліотеці Льотної академії Національного авіаційного університету відбулася обласна конференція переможців заочних краєзнавчих експедицій «Моя Батьківщина – Україна», «Мій рідний край», «Край, в якому живу» за участі школярів та гуртківців закладів освіти з різних територій області.

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

На конференції презентували кращі роботи юних краєзнавців-дослідників Кіровоградщини та урочисто відзначили переможців обласного і всеукраїнського етапів заочних краєзнавчих експедицій 2019 року.

Із шести переможців всеукраїнського конкурсу – четверо з Кіровоградщини. Це свідчить про високий рівень підготовки юних пошуковців області, високий рівень їх старання, бажання розкрити і цікаво подати матеріал, який має свою автентичність. Тому дуже важливо, щоб відзначені на всеукраїнському рівні дослідницькі роботи наших юних земляків обов’язково мали своє продовження – у буклетах, каталогах. Щоб їх могли побачили, з ними могли ознайомитись.

– Ми зараз будемо працювати над цікавою програмою освітньо-пізнавального розвитку Кіровоградської області, – зазначила заступник голови облдержадміністрації Тетяна Волинець. – І я думаю, я переконана, що проект краєзнавчої діяльності, нових туристичних маршрутів обов’язково буде мати відображення у цій програмі.

Заступник голови облдержадміністрації вручила Дипломи управління освіти, науки, молоді і спорту облдержадміністрації переможцям всеукраїнського та обласного етапів заочних краєзнавчих експедицій 2019 року. Відзнаки Міністерства освіти і науки та подарунки переможцям всеукраїнського етапу вручать пізніше.