У віддалених мікрорайонах обласного центру відкрили дві аптеки

У Кропивницькому відкрили дві аптеки у віддалених мікрорайонах.

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

Аптечні заклади і на Балці, і на Балашівці люди очікували вже давно. Всі зустрічі міського голови з головами квартальних комітетів завершувалися одним питанням: люди чекають аптеку.

Міський голова Андрій Райкович кілька місяців вів непрості переговори з фармацевтичною компанією “Ліки Кіровоградщини”, не випускав із кабінету керівника підприємства Сергія Хільченка, поки не отримав 100% згоди, міцних гарантій, що аптекам таки бути. На Великій Балці аптеку облаштували на розі вулиць Чайковського та Архітектора Паученка. Її відкривали разом з місцевими депутатами міської ради Олександром Шамардіним та Катериною Шамардіною.

  • Чесно скажу, це був непростий процес, — зізнався міський голова. — Я вдячний депутатам міської ради Шамардіним — Катерині і Олександру, які взялися організувати приміщення для аптеки. Тим більше, що поруч зупинка громадського транспорту — містянам буде зручно сюди діставатися.

За терпіння і наполегливість у вирішенні важливого питання мешканцям мікрорайону подякував і секретар міської ради Андрій Табалов.

  • Цього дня і ви, і ми чекали дуже довго. Але все-таки спільними зусиллями міської влади, депутатів і підприємців, завдяки вашій активній позиції, ми врешті здійснили чи не найбільшу мрію мешканців Великої Балки, — наголосив Андрій Табалов. — І як би пафосно це не звучало, але для місцевих — це справді надзвичайно важлива подія. Відкриттю передували 5 років спроб, переговорів, аби вирішити проблему на рівні міста. Ми мали величезну підтримку громади й конкретний запит: аптеки потрібні й у віддалених мікрорайонах. І хоча бізнес не поспішав відкривати там аптеки, тверда позиція влади та наполегливість громади дали результат: сьогодні відкриваємо дві аптеки — одну тут, на Балці, іншу на Старій Балашівці. Хочеться вірити, що ці аптеки приживуться, бо турбота про здоров'я містян не може бути нерентабельною. Але вам бажаю міцного здоров’я, і навідуватись сюди якомога рідше.

Жителі Великої Балки зізнаються, і справді дуже чекали відкриття. Пенсіонерка Лідія розповідає, що відтепер за найнеобхіднішими ліками не доведеться їздити в центр міста.

  • Бачте, як добре, тепер в нас все під рукою. Я вже немолода, маю проблеми з тиском, тому ліки – моє все. Я вдячна Андрію Райковичу, що послухався нас, і нарешті домігся відкриття аптеки. Мені тепер не треба буде далеко їздити, щоб придбати необхідні ліки, — поділилася наболілим пані Лідія.

Ще одна аптека запрацювала на Балашівці. Її відкривали спільно з активними місцевими депутатами Дмитром Терзовим та Олександром Цертієм. У цьому мікрорайоні також дуже гостро стояла потреба в аптечному закладі. Люди, активи квартальних комітетів постійно просили про їх відкриття і було зрозуміло, що затягувати з цим питанням більше нікуди.

  • Щира подяка за активну позицію депутату міської ради Дмитру Терзову, саме він організував приміщення для облаштування аптеки, — підкреслив Андрій Райкович. — Складні переговори з фармацевтичною компанією “Ліки Кіровоградщини” відбулися і керівництво компанії «Ліки Кіровоградщини» гарантувало, що забезпечить роботу закладу.