У Маловисківській ОТГ працюють над проектом «Туристичний кластер «Маєток Кудашевих»

Проєкт «Туристичний кластер «Маєток Кудашевих» — інновація економічного розвитку Маловисківської ОТГ», підготовлений виконкомом міськради в рамках співпраці з Програмою ДОБРЕ.

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

Він передбачає залучення позабюджетних коштів для розвитку громади та отримання міжнародної технічної допомоги у сумі понад 1,2 млн грн.

Цей проєкт включає різні стратегічні напрямки: розвиток місцевих ініціатив, зокрема підприємницьких, влаштуванням нових зелених зон на території громади, покращення якості надання послуг, збереження об’єктів історичної спадщини місцевого значення, акцентування уваги на історії рідного краю та відомих постатях минулого – уродженцях Маловисківщини.

На даний час парк біля колишнього маєтку Кудашевих на річці Вись у Малій Висці активно розбудовується. У недалекій перспективі він має стати місцем для сімейного відпочинку. У парку пропонують влаштувати велодоріжки, роллердром, альтанки та паркові лави, доповнити наявний дитячий ігровий майданчик.

Програма ДОБРЕ залучила консультантів з розробки проєктів та планування громадських просторів, ландшафтного архітектора. Робота над створенням проєкту Парк Кудашевих триває.