У Кропивницькому примусово демонтуватимуть рекламу грального бізнесу

Сьогодні, 16 січня, у міській раді Кропивницького під головуванням заступника міського голови Олександра Мосіна відбулася робоча нарада з питання демонтажу самовільно розміщеної у Кропивницькому зовнішньої реклами розповсюджувачів лотерей та грального бізнесу.

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

Нещодавно, 23 грудня, виконавчий комітет міської ради ухвалив рішення про негайний демонтаж такої реклами у Кропивницькому, а її власники закладів отримали відповідні приписи. Проте за три тижні жодної рекламної конструкції ніхто не прибрав.

  • Ми дали підприємцям час на те, щоб рекламу прибрали добровільно. Але власники не зробили кроків назустріч, тому ми розпочинаємо процес примусового демонтажу цієї реклами, — зауважив Олександр Мосін. – Я даю доручення почати цю роботу вже завтра!

За демонтаж реклами грального бізнесу в обласному центрі відповідатиме головне управління ЖКГ міської ради. Безпосередній демонтаж виконуватимуть спеціалісти КП «Благоустрій», а допомагатимуть їм в роботі представники спеціалізованої інспекції, фахівці управління містобудування та архітектури, міської дружини та правоохоронці.