На Кіровоградщині здали в експлуатацію відремонтовані у 2019 році дороги

Минулоріч Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області працювала в основному на трьох напрямках – Миколаїв, Умань та Полтава.

Про це повідомляє прес-служба САД в області.

Так, на дорозі М-22 Полтава-Олександрія введено в експлуатацію відремонтовану ділянку завдовжки 5 км, на якій провели поточний середній ремонт. Загальна вартість цього об’єкту склала 70,3 млн. грн. Нагадаємо, ремонт цієї траси Служба розпочала ще минулого року і ввела в експлуатацію 8,7 км відремонтованого покриття.

На дорозі М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка відремонтували 5 км покриття поблизу села П’ятихатки (поточний середній ремонт). Вартість ремонту склала 86,8 млн грн.

Основний обсяг робіт виконувався на дорозі Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв, де ремонтували одразу п’ять відрізків. Загальна вартість цих робіт склала понад 305 млн грн.

Значну роботу провели й в напрямку облаштування зовнішнього освітлення. Так лампами автономного освітлення облаштували 4 майданчики габаритно-вагового контролю на державних дорогах М-22 Полтава-Олександрія, М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварино, Н-01 Київ-Знам’янка та на дорозі Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв. Також облаштували освітлення на 24 пішохідних переходах, загалом було встановлено 72 опори.