На Кіровоградщині затримали іноземця, який регулярно порушував ПДР

За даними поліції, 25-річний громадянин іншої держави 34 рази притягувався до адміністративної відповідальності, з них 7 — за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у СК поліції Кіровоградської області.

Раніше іноземець приїхав до Кіровоградської області для вступу на навчання до одного з закладів вищої освіти Кропивницького, у зв’язку з чим отримав посвідку на тимчасове перебування на території України.

Втім, через два роки навчання студента відрахували. Після цього його посвідку про перебування на території України скасували.

Іноземець повинен був якнайшвидше залишити територію України, однак цього не зробив. Крім того, продовжував постійно порушувати законодавство.

13 січня цього року працівниками відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми поліції області, спільно з управлінням патрульної поліції області, управлінням Служби безпеки в області та управлінням Державної міграційної служби в області, 25-річний іноземець був затриманий та поміщений до Державної установи «Миколаївський пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають на території України».

Громадянин перебуватиме в установі до вирішення питання про його примусове видворення до країни походження.