Менш ніж за місяць в області демонтували п'ять незаконних АЗС

Під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Ігоря Кузьміна відбулося чергове засідання міжвідомчої робочої групи з протидії нелегальному обігу пального.

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

За словами посадовця, відповідна робота в області продовжується.

Загалом за період з 29 грудня 2019 року до 22 січня 2020 року перевірено 68 об'єктів АЗС/АГЗС. За результатами відпрацювань припинено діяльність 17 автозаправних станцій, з яких 5 примусово демонтовано.

За фактами незаконної діяльності у сфері роздрібної торгівлі пальним розпочато 7 кримінальних проваджень та складено 10 протоколів про адміністративні порушення. Штрафні санкції застосовано на загальну суму 1 млн 250 тисяч грн.

Учасники засідання також розглянули результати роботи відповідних місцевих робочих груп, заслухавши в режимі онлайн представників Вільшанської, Гайворонської, Добровеличківської, Долинської, Новгородківської та Новоархангельської райдержадміністрацій, а також Знам'янсього і Світловодського міськвиконкомів.

Ігор Кузьмін наголосив керівникам територій, що необхідно не лише продовжувати роботу у напрямку протидії нелегальному обігу пальним, а також проводити аналіз щодо законності здійснення господарської діяльності суб’єктами та вживати заходи стосовно легалізації зайнятості з метою наповнення бюджетів.