Кропивничан просять вчасно розраховуватися за комунальні послуги

Головне управління житлово-комунального господарства міської ради Кропивницького та підприємства-надавачі комунальних послуг звертаються до містян та інших споживачів з великим проханням – якнайшвидше та в повному обсязі провести оплату за спожиті послуги тепло- , водопостачання та водовідведення.

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

Підприємства, в свою чергу, зобов’язуються і надалі якісно та своєчасно надавати комунальні послуги.

  • Разом з тим, — наголосила начальник головного управління ЖКГ Тетяна Савченко, — наразі триває опалювальний сезон 2019/2020 року і для уникнення загрози відімкнення технологічного обладнання від енерго- та газопостачання, підприємствам необхідно вчасно розрахуватися за електроенергію та природний газ. Тому, для стабільного проходження опалювального сезону звертаємось до споживачів теплової енергії терміново погасити існуючу заборгованість за послуги з централізованого опалення.

Окрім того, надзвичайно важливим є розрахунок населення та інших категорій споживачів за спожиті енергоносії – природний газ та електричну енергію.

Тетяна Савченко також попередила, що у разі утворення боргів за спожиті житлово-комунальні послуги, органи соціального захисту населення припиняють призначення субсидіантам житлової субсидії.

Тож, щоб уникнути примусового стягнення заборгованості, вимушених відключень боржників від тепло- , водо- , газо- та електропостачання, припинення надання субсидії мешканцям Кропивницького необхідно вчасно розраховуватися за житлово-комунальні послуги, погашати заборгованість за попередні періоди та не допускати накопичення заборгованості у майбутньому.