ДП «Кіровоградський комбінат хлібопродуктів № 2» заборгував понад 1,5 млн гривень зарплати своїм працівникам

Ситуацію на підприємстві, що склалася, розглянули під час селекторної наради з питань діяльності державних підприємств, яку провів заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький.

Кіровоградську облдержадміністрацію представляв заступник голови ОДА Максим Калінін, повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

Для участі в селекторній нараді також було запрошено керівників та представників державних підприємств, організацій, філій, що функціонують на території області.

Оскільки на селекторну нараду не з'явився керівник, що входить до системи Державного агентства резерву України і де є проблеми, про них Тараса Висоцького поінформувала заступник директора Департаменту агропромислового розвитку ОДА Марія Чорна.

Вона зазначила, що діяльність підприємства практично паралізована через заборгованість з виплати заробітної плати (сума боргу перевищує 1,5 мільйона гривень) та зі сплати платежів до всіх видів бюджетів. Водночас на підприємстві стверджують, що цих проблем можна було б уникнути, якби з ними розрахувався Держрезерв, котрий заборгував комбінату хлібопродуктів за послуги із збереження зерна понад 3 мільйони гривень.

Заступник Міністра повідомив, що звернення із Кіровоградщини отримали, про проблему знають. Оскільки є проблеми і в самому Держрезерві, нині вживаються дієві заходи для того, щоб у лютому відбулися проплати.