Депутату Світловодської міської ради вручили остаточну підозру

В рамках досудового розслідування кримінального провадження за фактом вимагання від підприємця зі Світловодська 35 тисяч грн неправомірної вигоди прокуратура Кіровоградської області встановила наявність достатніх доказів для вручення підозри депутату Світловодської міської ради.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у прес-службі прокуратури області.

Факт одержання депутатом грошових коштів викрила прокуратура 15 жовтня 2019 року за оперативного супроводу співробітників Служби Безпеки в області.

Наразі у рамках досудового розслідування кримінального провадження оголошену остаточну підозру. Зокрема, чиновнику повідомили про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України тобто у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища.

За даними слідства, депутат, перебуваючи на посаді директора комунального підприємства, вимагав від приватного підприємця 35 тисяч грн як оплату за неіснуючий борг та відновлення надання до нежитлового приміщення комунальних послуг з водовідведення та електропостачання.

Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.