У Кропивницькому відкривається наймасштабніша виставка дитячої творчості

Виставка ювілейного, десятого, конкурсу дитячого малюнку у Кропивницькому «Щаслива дитина – квітуча Україна» відбудеться одночасно в 41 дитячому садочку і 15 школах обласного центру.

Про проект йшлося під час пресконференції у міській раді, яку провели організатори акції — начальниця управління освіти Лариса Костенко і галерист Микола Цуканов.

Кропивницька галерея «Єлисаветград» п’ятий рік поспіль займається благодійним проектом, спрямованим на розвиток дитячої творчості в Україні. У 2019 році у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Щаслива дитина – квітуча Україна» взяли участь 3276 дітей з більш ніж 80 міст і населених пунктів України.

— Цей конкурс вже давно вийшов за рамки нашої країни, — підкреслив Микола Цуканов. — Виставки робіт юних художників різних років були проведені галереєю в США, Китаї, Швейцарії, Великобританії, Латвії, Німеччині, Франції та в низці інших країн. Особливістю цього конкурсу є те, що всі його учасники є переможцями: вони отримують дипломи та настінні календарі на наступний рік.

Фото: сайт міськради.