У Кропивницькому презентували новітні розробки у сфері створення дронів

Сьогодні у Льотній Академії Національного авіаційного університету розпочав роботу Українсько-корейський науково-практичний семінар «Розбудова інноваційних структур з розробки, випробувань та використання безпілотних літальних апаратів».

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

Льотна Академія, ініціює нові формати індустріальної революції 4.0. Принаймі, розробки безпілотних літальних апаратів для потреб регіону дають надію на перспективи кластеру «ІТ-Альянс 4.0», роботу якого анонсував начальник ЛА НАУ Сергій Неділько.

У відкритті семінару взяла участь заступник голови ОДА Світлана Лобанова, яка наголосила, що впровадження у реальний сектор економіки інновацій, які пропонують науковці, дозволить активізувати розвиток нашого регіону. За ініціативи облдержадміністрації у роботі семінару також приймають участь представників об’єднаних територіальних громад, органів влади та бізнес-структур.

Прикладами практичного використання дронів у Приютівській об’єднаній територіальній громаді поділився її голова Андрій Коломійцев.

Президент компанії SafeusDrone Воонг Шин Квак презентував новітні розробки у сфері створення нових моделей БПЛА.

Безумовно, обмін досвідом, демонстрація можливостей БПЛА, науково-практичні диспути та обговорення нових перспективних напрямків важливі для створення нових інноваційних структур у регіоні.

По завершенні семінару керівник Агенціі регіонального розвитку Олександр Гавриленко та експерт Тетяна Головченко обговорили проблеми формування людського капіталу в регіоні з першим проректором ЛА НАУ Александр Чумак та перспективи смарт-спеціалізації в сфері АПК з директором Інституту Степу Ігор Семеняка (Igor Semenyaka).