У Кропивницькій міській дитячій поліклініці запрацювала «Електронна черга»

Дитяча міська поліклініка у Кропивницькому очікує на модернізацію і капітальний ремонт.

Про це сьогодні, 03 грудня, повідомив міський голова Андрій Райкович під час презентації проекту «Інноваційна дитяча медицина», йдеться на сайті Кропивницької міськради.

Сучасний проєкт «Електронна черга» в рамках програми «Громадський бюджет» розробила юна кропивничанка Аміна Козин. Він уже реалізований: на першому поверсі встановили термінал он-лайн запису до лікарів. Комп’ютерна система також дозволяє отримати інформацію про лікарів, графік їхньої роботи, отримати необхідні довідки. Містяни систему вже випробували, й зізнаються, що потрапити до лікарів стало швидше й набагато легше, ніж раніше.

Вартість проєкту – майже 800 тисяч гривень. Основна мета — полегшити доступ до медичних послуг, зменшити у поліклініці черги.

Після презентації Андрій Райкович зауважив – поліклініку варто модернізувати далі.

  • «Електронна черга» — це вже європейський рівень надання послуг, — відзначив міський голова. — І я розумію, що до такого рівня необхідно підтягати всі сфери діяльності дитячої поліклініки. Її будували ще в радянські часи, тому настав час модернізації. Тож будемо планувати повний капітальний ремонт закладу.