Премію імені Олександра Осмьоркіна вручили в Кропивницькому

Премію імені Олександра Осмьоркіна у Кропивницькому вручили вп’ятнадцяте.

Про це Новини Кіровоградщини повідомила прес-служба міськради.

Цьогорічним лауреатом премії у номінації «Національна традиція» став заслужений художник України Анатолій Кравченко з Одеси. Автора картин нагородили за оригінальні графічні твори із серій «Кіровоградщина», «Кіровоград», «Кропивницький» та «Моя Україна».

У номінації «Новітні спрямування» відзначили члена Національної Спілки художників України Федора Лагна з Олександрівки за ілюстрації до серії дитячих книжок кропивницького журналіста і письменника Петра Мельника. Це такі твори «Дивовижна подорож Соні й Асі до Скандинавії» (2016), «Дивовижна подорож Соні й Асі до Давнього Єгипту» (2017), «Дивовижна подорож Соні й Асі на Козацьку Січ» (2019).

У номінації «Мистецтвознавство та історія мистецтв» — авторський колектив у складі заслуженого художника України Андрія Надєждіна, заслуженого журналіста України Ігоря Демчука та директора видавництва ТОВ «Імекс-ЛТД» Тамари Самиляк за створення художнього видання — фотоальбому «Місто о п’яти іменах. На перехресті стилів та епох. Архітектурні образи міста Кропивницького у фотооб’єктиві Ігоря Демчука».