Поліцейські Кіровоградщини отримали 17 нових службових автомобілів

Сьогодні, 07 грудня, на площі Героїв Майдану у Кропивницькому відбулася презентація нового формату роботи поліції на території об’єднаних територіальних громад, який отримав назву “Поліцейський офіцер громади”.

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

Привітати правоохоронців, які працюватимуть на території об’єднаних територіальних громад із закінченням навчання та вручити їм ключі від службових автомобілів «Renault Duster» на головну площу міста завітали керівники області, міста та Національної поліції.

Центральний регіон України став другим в Україні, де стартувала робота поліції у новому форматі. На початку цього року керівник обласного управління поліції області Роман Козьяков провів робочу зустріч з головами об’єднаних територіальних громад, за результатами якої і було підписано відповідні меморандуми про співпрацю.

Заяви на участь у конкурсі на посади поліцейських офіцерів громади подали 65 кандидатів із числа діючих поліцейських. За результатами усіх етапів конкурсу, та, з урахуванням пропозицій від представників територіальних громад, було затверджено на посади 17 працівників поліції. Всі вони пройшли 3- місячний поглиблений курс підготовки на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, де опанували знання та кращі європейські практики у напрямку комунікації з громадою. Після цього на території ОТГ Дніпропетровщини, під пильним наглядом колег і наставників, пройшли 1-місячний курс стажування.

З випуском поліцейських привітав і керівник поліції області Роман Козьяков. Він побажав колегам успіхів у роботі, взаєморозуміння та підтримки від людей. І разом із заступником голови Національної поліції України Олександром Фацевичем вручив сертифікати учасника проєкту “Поліцейський офіцер громади” одинадцятьом головам ОТГ та 17 комплектів ключів від службових автомобілів.