Комісія Полтавської облради підтримала приєднання Власівки до Кременчуцького району

Комісія Полтавської облради підтримала приєднання Власівки до Кременчуцького району.

Про це передають Новини Полтавщини.

На засідання комісії приїхав Власівський селищний голова міста Світловодськ Кіровоградської області Анатолій Бабаченко разом з делегацією. Власівка – єдина територія Кіровоградської області, яка розташована на лівому березі Дніпра. До 1963 року село входило до меж Полтавської області.

«З Кіровоградською областю у нас межує тільки 400 м, решта – з Кременчуцьким районом. Нинішня адміністративна реформа для нас неможлива, оскільки нам немає з ким об’єднуватися. Територія бюджетоутворююча для Кіровоградщини, самодостатня, але ми клопочемося, щоб нас приєднали до Полтавщини. До Світловодська від нас 14 км, а до Кременчука — 10. Проводили навіть референдум у 1998 році про те, щоб повернутися до Полтавщини, і більше 90% висловилося “за”, але тоді наші побажання не врахували», – розповів пан Бабаченко.

Комісія підтримала проєкт рішення облради про включення смт Власівки Кіровоградської області до складу Кременчуцького району Полтавської області, хоча й визнала, що законодавчих підстав для цього поки що немає.