Чоловіка який вбив немовля, судитимуть на Кіровоградщині

Маловисківський відділ Знам’янської місцевої прокуратури направив до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом жорстокого вбивства немовляти.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у прес-службі прокуратури області.

Досудове розслідування встановило, що житель Маловисківського району забив до смерті новонароджену дитину своєї співмешканки, оскільки його дратував дитячий плач. Зокрема, обвинувачений, діючи умисно та цілеспрямовано, почав наносити немовляті тілесні ушкодження у різні частини тіла та бити його головою об стіну. Трагічна подія мала місце 7 вересня 2019 року.

Відповідно до лікарського свідоцтва про смерть тілесні ушкодження полягали у вигляді забою мозку, закритої черепно-мозкової травми, перелому основи та склепіння черепу.

Обвинувальний акт скерували на розгляд суду за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого п.2 ч.2 ст.115 (умисне вбивство малолітньої дитини) Кримінального кодексу України. Санкція інкримінованої статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічним позбавленням волі.

За клопотанням слідчого, погодженого із процесуальним прокурором та задоволеного судом, обвинувачений на даний час перебуває під вартою.