В обласному центрі влаштують акцію «Казка-Миру»

У Кропивницькому відбудеться національно-патріотична літературно-мистецька акція, «Казка-Миру».

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили організатори заходу.

Мета: національно-патріотичне виховання молоді, презентація віршованої п’єси-казки про АТО «Як лелечий рід Калину рятував у злу годину», спілкування з автором книги Павлом Чорним.

Павло Чорний — поет, прозаїк, письменник, автор пісень, громадський діяч. Він написав близько 60 казок для дітей, які чекають свого видавця. У дитячих творах Павло Чорний прагне виховати патріотичні почуття не тільки до України, а й до власного дому, до місця, де народився і живеш. У його творчому портфелі лежать написані кілька казок про Кропивницький. Автор шукає однодумців-меценатів, які допоможуть видати рукописи.

«Як лелечий рід Калину рятував у злу годину» вже третя дитяча книжка, яку видав Павло Чорний. Ілюструвала її художниця Ольга Коломієць. Хоча казка написана ще 2016 року, окреме ілюстроване видання світ побачило тільки в 2018 року.

Казка вийшла друком на шпальтах газети «Народне слово», актори драмтеатру зробили її аудіоверсію. Третім кроком став друк твору за сприяння Кіровоградської міської організації вільної профспілки освіти і науки України.

Акція та презентація відбудуться 21 листопада о 14.00 у бібліотеці для юнацтва, вул. Декабристів 6/15 (відділ популяризації книги).