У Знам'янці затримали двох учасників ОЗГ за «вибивання» коштів з громадян (ФОТО)

У Знам'янці оперативники обласного Управління стратегічних розслідувань, Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції, детективи поліції області за процесуального керівництва прокуратури Кіровоградської області та за участю КОРД затримали двох осіб під час одержання від потерпілого 10 тисяч гривень.

Про це повідомляється на сторінці Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України у Фейсбуці.

До поліції звернувся місцевий мешканець за допомогою. Останній повідомив, що двоє громадян вимагають у нього гроші. За його словами, чоловік повинен платити затриманим «данину», аби займатися будь-якою діяльністю на території району. При цьому погрожували ще раз застосувати до нього фізичну силу у разі відмови на їх «пропозицію».

За фактом вимагання детективами ГУНП в Кіровоградської області було відкрито кримінальне провадження. Під час процесуальних заходів правоохоронці встановили, що дані особи входять до кримінальних кіл регіону. Крім того, один із учасників злочинного угрупування є підсудним за скоєння особливо тяжкого злочину.

Сьогодні на одній із АЗС правоохоронці затримали двох учасників ОЗГ під час одержання від потерпілого 10 тисяч гривень.

Вищевказані особи затримані в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.

Санкція частини 2 статті 189 (вимагання) Кримінального кодексу України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3-х до 7-ми років.

Слідство триває.

Кіровоградщина: затримали двох учасників ОЗГ за «вибивання» коштів з громадянСьогодні, 8 листопада, у м. Знам'янка...

Posted by Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України on 2019 m. lapkričio 8 d., penktadienis