У Кропивницькому вихованців Центру «Цитадель» посвятили у курсанти

Вихованців Центру національно-патріотичного та військово-спортивного виховання молоді «Цитадель» у Кропивницькому посвятили у курсанти.

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

Від 2012 року у Кропивницькому триває процес формування ефективних проєктів та програм національно-патріотичного виховання та військово-спортивної підготовки молоді, як захисників України. І Центр національно-патріотичного та військово-спортивного виховання міста Кропивницького створений з ініціативи управління молоді і спорту міської ради, громадської організації ЦОТП «Цитадель», спортивних федерацій Хортингу та Військово-спортивного хортингу України, що повністю відповідає визначеній в обласному центрі доктрині патріотичного виховання молоді.

Цього дня на вірність Вітчизні дали клятву більше 40 вихованців Центру. З юначим максималізмом лунало на площі перед міською радою:

«Ми, вихованці Центру національно-патріотичного та військово-спортивного виховання, вступаючи до лав курсантів, урочисто клянемось:

  • жити, вчитися і працювати на користь українському народові, рідної України. Клянемось!
  • свято берегти, продовжувати і впроваджувати традиції, які виховували самовіданність борців за волю та щастя українського народу. Клянемось!
  • пам’ятати та шанувати жертви героїв, поклавших життя за незалежність та територіальну цілісність України. Клянемось!
  • виховувати та плекати в собі гідність і свободу справжнього громадянина та патріота. Клянемось!
  • використовувати набуті знання , навички виключно для захисту себе, своїх рідних, своєї країни! Клянемось!
  • захищати українську державу, непохитно стояти на сторожі її свободи і незалежності. Клянемось!

Я присягаю ніколи не зрадити народу України. Клянемось! Клянемось! Клянемось!»

  • Всього у Центрі займається понад 120 дітей, — відзначила заступник начальника управління молоді і спорту міської ради Катерина Черкаська. – Працює 5 груп вихованців. Тренування спрямовані на покращення фізичного, військово-спортивного, інтелектуального рівня курсантів. Працюють секції хортингу, військово-спортивного хортингу, силової підготовки, жіночої самооборони, стрілецької підготовки та тактичної медицини, вихованці Центру регулярно займають призові місця на чемпіонатах України з бойових мистецтв та військово-прикладних дисциплін.
    Під час посвяти відбулася церемонія нагородження переможців відкритих змаганнях з хортингу пам’яті Героя АТО Сергія Хрипунова.