У Кропивницькому відбувся форум «Освіта 3.0»

У Кропивницькому на базі навчально-виховного об’єднання №6 відбувся форум сучасних викладачів «Освіта 3.0».

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

Ініціатором форуму виступило управління освіти міської ради Кропивницького спільно з асоціацією інноваційної та цифрової освіти. Захід відбувся в рамках соціального проекту «Освітній Хаб: територія нових можливостей для кожного».

У форумі взяли участь заступник міського голови Олександр Мосін, начальник управління освіти Лариса Костенко, освітянська спільнота міста.

  • Метою нашого проекту є підготовка вчителів, викладачів до трансформації системи освіти України та формулювання нової парадигми процесу викладання згідно із сучасними вимогами суспільства та Нової Української Школи, — відзначила Лариса Костенко.

Під час форуму Олександр Мосін спільно з представниками Асоціації інноваційної та цифрової освіти підписали меморандум про співпрацю та партнерство.

Під час семінару проводились різноманітні тренінги: презентація навчального курсу для українських освітян «Мистецтво викладання», «Критичне мислення в контексті освіти», «Емоційний інтелект – запорука успішного процесу викладання», майстер-клас «Профорієнтація учнів та студентів ».

По завершенні тренінгу кожен із учасників процесу отримав сертифікат про проходження навчання.