У Кропивницькому силовики, нацгвардійці та рятувальники змагалися з панкратіону

Спортивний захід, який став продовженням і одним із етапів змагань в рамках «Динаміади-2019», відбувся на базі фізкультурно-спортивного товариства «Динамо».

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у СК поліції Кіровоградської області.

В ньому взяли участь представники більшості команд, які продовжують змагатися за перемогу.

У розділі фул-контакт визначали переможців в індивідуальному заліку у семи вагових категоріях, а також у командних заліках.

Професійні виступи учасників та прагнення здобути звання найсильнішого, протягом усього турніру неабияк запалювали емоції як самих спортсменів, так і вболівальників.

Тож у результаті напруженої боротьби друге командне місце за результатами однакової кількості здобутих очок посіли команди управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області та стрілецького батальйону 3011 Національної гвардії України.

Переможцями турніру стала команда Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області.

Керівник відомства Роман Козьяков від імені колективу поліції області вручив кубки, грамоти та медалі переможцям і призерам та побажав їм подальших спортивних успіхів та натхнення у досягненні високих результатів.