У Кропивницькому на два дні перекриють міст на провулку Об’їзний

17 листопада дорожники почнуть облаштовувати верхній шар асфальтового покриття на мосту, що на провулку Об’їзний в Кропивницькому.

Про це Новини Кіровоградщини повідомила прес-служба міськради.

У зв’язку з виконанням робіт і необхідністю застосування великогабаритної техніки, рух транспорту шляхопроводом буде перекритий із 6.00 неділі, 17 листопада, по 19.00 понеділка, 19 листопада.

На період виконання ремонтних робіт відбудуться і зміни у схемі руху пасажирського транспорту Кропивницького. Зокрема, тролейбуси №1, №4 та №10 матимуть кінцеву зупинку «Швейна фабрика». Автобуси №1Ц та №27 забиратимуть пасажирів від зупинки «Готель «Аерополь» на перехресті вулиці Полтавської і провулку Об’їзного.

Інший громадський транспорт, який раніше рухався через міст, буде спрямований по вулиці Левитського через реконструйовану арку. Маршрутне таксі №21 курсуватиме до автовокзалу №1, решта транспорту: маршрутки №№ 77, 55, 112, 6, автобуси №116 та 130а рухатимуться з вулиці Левитського ліворуч, у напрямку Лісопаркової до своїх кінцевих зупинок.

-Ми постійно моніторитимемо ситуацію з пасажирськими перевезеннями, — пообіцяв Олександр Вергун. – Якщо маршруток №21 не буде вистачати, що забезпечити потреби пасажирів від автовокзалу №1 і Некрасівки, спрямуємо мікроавтобуси №77 на допомогу. Вони теж заїжджатимуть на зупинку «Автовокзал №1».