У Кропивницькій міськраді обиратимуть «Посадовця року»

Конкурс «Посадовець року» втретє стартував у міській раді Кропивницького.

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

Творчі змагання серед представників місцевого самоврядування користуються популярністю і до участі у цьогорічному конкурсі подали заявки 15 претендентів. Четверо виборюватимуть перемогу у номінації «Керівник року» і одинадцять поміряються знаннями у номінації «Спеціаліст року».

Учасників конкурсу привітали співголови організаційного комітету – секретар міської ради Андрій Табалов і керуюча справами виконавчого комітету міської ради Альвіна Бондаренко.

  • Конкурс “Посадовець року” вже став традиційним для міської ради Кропивницького та полюбився її працівникам, — відзначив у своєму вітальному слові Андрій Табалов. — На вимогу часу сьогоднішній посадовець має бути оперативним, креативним та енергійним. Саме такими і є наші учасники. Це добра можливість перевірити власні знання і сили. Усім конкурсантам бажаю успіху, ви всі гідні перемоги. Вперед, до нових цілей і звершень!

Всі учасники конкурсу вже є переможцями, переконана Альвіна Бондаренко, оскільки вони перемогли в собі стереотипи і хвилювання.

  • Заявкою на перемогу у конкурсі ви робите, у першу чергу, добро для себе, — підкреслила керуюча справами. – Такі творчі змагання дають можливість добре структурувати свої знання і уміння, отримати додатковий досвід і практичні навички в роботі. Бажаю усім учасникам гідно презентувати себе і свої виконавчі органи.

Перший тур конкурсу найвидовищніший: конкурсанти демонструють підготовлені заздалегідь відеопрезентації та представляють себе і результати власної діяльності на суд поважного журі.

Від сьогоднішнього дня відео кожного учасника конкурсу буде доступним на офіційному сайті міської ради Кропивницького, тож конкурсанти матимуть можливість гуртувати своїх прихильників. Але голосування «онлайн» буде відкрите лише із 15 по 30 листопада. Саме у ці дні кропивничани зможуть віддати свої голоси за, на їх думку, найпрофесійнішого, найперспективнішого, найефективнішого посадовця у номінаціях «Керівник» і «Спеціаліст» року. Переможці третього туру «онлайн» голосування будуть відзначені спеціальним призом.

А другий – «тихий» тур розпочнеться за тиждень, 14 листопада. Учасники виконають тестові завдання на знання актів законодавства України, нормативних документів щодо служби в органах місцевого самоврядування та практичне завдання зі складання ділового документу. Родзинкою туру стане необхідність конкурсантам знайти грамотні і нестандартні шляхи вирішення ситуативного завдання.

Підсумки конкурсу і нагородження переможців відбудеться напередодні професійного свята – Дня місцевого самоврядування в Україні.