Прокуратура відкрила провадження за фактом зриву опалювального сезону в Світловодську

Знам’янська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом зриву опалювального сезону 2019 -2020 років у Світловодську.

Про це Новини Кіровоградщини повідомила прес-служба прокуратури області.

Відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 364-1 КК України — Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права, що спричинило тяжкі наслідки.

У межах досудового розслідування перевіряється причетність службових осіб спільного підприємства ТОВ «Світловодськпобут» до можливого привласнення коштів, отриманих від споживачів теплової енергії за надання відповідних послуг, які відповідно мали бути сплаченими газопостачальній компанії за використання природного газу (заборгованість підприємства становить понад 50 млн грн).

Крім того, службові особи здійснили неналежну підготовку до опалювального сезону котельного обладнання та теплопостачальних мереж, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом правам та інтересам мешканців територіальної громади міста Світловодська.

У рамках слідства також перевіряється причетність до вказаних протиправних дій посадових осіб органу місцевого самоврядування.

Нагадаємо, у Світловодську оголосили надзвичайний стан техногенного характеру місцевого рівня.

Фото: Віталій Миронюк.