У Кропивницькому з'явився тролейбусний маршрут №7

Сьогодні, 24 жовтня, на маршрут виїхали 4 тролейбуси з автономним ходом.

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

Вони курсуватимуть від вулиці Генерала Жадова до Лелеківки. Новому маршруту присвоїли номер 7. Його, за словами начальника управління розвитку транспорту і зв’язку Віктора Житника, створювали спільно з кропивничанами.

  • Таких маршрутів раніше не було, — зауважив Віктор Житник. – Він йде з Жадова центральними вулицями міста, через нову арку, і кінцева його зупинка – Лелеківське кладовище. Переваги такого транспорту очевидні. Нам не треба будувати тягові підстанції і нову контактну мережу, і вкладати в це шалені гроші.

Як повідомив начальник комунального підприємства «Електротранс» Олександр Луценко, вартість одного тролейбуса — 7,5 мільйона гривень. Їх придбали в лізинг.

  • Тролейбус одночасно може перевозити понад 130 людей. Тут 106 стоячих місць і 26 сидячих, – розповів Олександр Луценко. – Нові тролейбуси мають голосовий супровід для незрячих людей, тут є пандус для людей, що мають обмежені фізичні можливості.

Очільник комунального транспортного підприємства повідомив, що загальна протяжність даного маршруту складає 32 кілометри. Нині в обласному центрі на маршрутах працює 11 тpолейбусів з автономним ходом.