У Кропивницькому затримали 26-річну наркодилершу (ФОТО)

Під час перевірки оперативної інформації про можливу протиправну діяльність 26-річної жительки Кропивницького, факт підтвердився.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у СК поліції Кіровоградської області.

Під час обшуку дому жінки, працівники управління протидії наркозлочинності, спільно зі слідчими Кропивницького відділу поліції, знайшли наркотичні засоби: канабіс, метадон, фасовані в поліетиленові пакунки, психотропну речовину метамфетамін, прекурсори, скляні колби різного об’єму, інше приладдя та інгредієнти для виготовлення психотропних речовин.

Усе направили для проведення експертиз до Кіровоградського обласного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Громадянку затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

За результатами проведених експертиз за цими фактами ухвалять рішення щодо притягнення особи до кримінальної відповідальності за статтею 307 Кримінального Кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів». За такі дії передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років.