У Кропивницькому заборонили встановлювати МАФи на землі відведеній під гаражі

Недобросовісні підприємці більше не зможуть зводити МАФи на земельних ділянках, отриманих під будівництво гаражів: депутати міської ради підтримали пропозицію Андрія Райковича і погодили проект рішення, яким забороняється зміна цільового призначення землі.

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

На заваді таким оборудкам стане відтепер рішення міської ради. Відповідно до якого, обмежать надання дозволів на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність або користування для будівництва індивідуальних гаражів та зміну цільового призначення земельних ділянок, переданих для такого будівництва.

Такі обмеження триватимуть до затвердження Порядку набуття прав на землю комунальної власності у місті Кропивницькому. Ініціативу впровадити своєрідний мораторій Андрій Райкович виявив через низку повідомлень про дивовижне перетворення гаражів, які б мали з'явитися на виділених ділянках, на торговельні заклади.

  • Я вдячний кожному, хто проголосував, і підтримав мою ініціативу, — прокоментував рішення міської ради Андрій Райкович. – Виглядає дуже негарно, коли до справи беруться перекупники! Землю виділяємо під гараж, а там за кілька тижнів МАФ виростає! Мені перед людьми соромно за таке. Тому я переконаний, що ми зробили абсолютно правильний і виважений крок!