У Кропивницькому розпочинається конкурс «Посадовець року 2019»

У міській раді Кропивницького стартує конкурс «Посадовець року».

Змагання проводитимуться втретє, повідомила Новини Кіровоградщини прес-служба міськради.

Загалом конкурс «Посадовець року 2019» проходитиме у три тури, у двох номінаціях: «Керівник року 2019» та «Спеціаліст року 2019».

На першому етапі, який відбудеться 7 листопада, учасники презентуватимуть свою професійну діяльність.

II тур, запланований на 14 листопада, дозволить перевірити рівень знань претендентами актів законодавства та нормативних документів, що стосуються служби в органах місцевого самоврядування. Крім того, учасники виконають практичну роботу зі складання ділового документа та розв’яжуть ситуаційне завдання.

III тур – онлайн голосування за учасників конкурсу в кожній номінації на офіційному веб-сайті міської ради Кропивницького. Віддати свої голоси і підтримати найкращих посадовців можна буде у період із 15 по 30 листопада 2019 року.

Переможці конкурсу у номінаціях «Керівник року 2019» і «Спеціаліст року 2019» будуть відзначені дипломами та грошовою винагородою. Особливістю цьогорічного конкурсу стане запровадження номінації «Лідер онлайн голосування»: учасник, який збере найбільшу підтримку кропивничан у народному голосуванні отримає спеціальну грошову винагороду.

Результати конкурсу будуть оголошені до Дня місцевого самоврядування, висвітлені у засобах масової інформації та оприлюднені на офіційному веб-сайті міської ради.